Upratovačka na 8hod a 4hod

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Svätoplukova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacmzda je pre 8hod úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je upratovanie kancelárskych priestorov, čo zahŕňa: starostlivosť o kuchyne, denné čistenie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienického materiálu, vyprázdňovanie odpadových nádob, udržiavanie čistoty a poriadku v pridelených priestoroch,

zaujímavé platové ohodnotenie, práce v stabilnej spoločnosti, profesionálne vybavenie, zaškolenie

Prosím, aby sa hlásili ľudia so serióznym záujmom, hľadáme stabilný tím ľudí, ktorí budú navzájom spolupracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedných ľudí so skúsenosťami a zmyslom pre čistotu a poriadok.

BAVARIS FACILITY SERVICES je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov a mnoho ďalších služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2537899  Dátum zverejnenia: 23.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac