Objektový manažér

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.11.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200€ HPP 1600 SZČO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola úrovne poskytovaných upratovacích služieb na zverených objektoch
- zabezpečovanie personálnej obsadenosti
- zaškolenie nových zamestnancov - tech.postupy čistenia, používanie čistiacej chémie, BOZP a OPP
- kontrola dochádzky zamestnancov, príprava podkladov na spracovanie miezd
- rozbeh a nastavovanie pracovných procesov na nových objektoch
- objednávanie a kontrola zásob čistiacich prostriedkov a hygienického materiálu na pridelených objektoch
- komunikácia s klientom
- plnenie úloh v zmysle Obchodnej zmluvy s klientom
- zodpovednosť za dodržiavanie platnej legislatívy a interných predpisov spoločnosti
- operatívne riešenie vzniknutých problémov

- mimoriadne odmeny za pracovné výkony
- flexibilný pracovný čas
- služobný automobil aj na súkromné účely
- služobný telefón a notebook
- náborový bonus
- akvizičný bonus

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky, aby nám zasielali svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku .
Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- efektívne analyzovanie a riešenie problémov
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- prezentačné schopnosti
-pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita,
improvizačné schpnosti)
- schopnosť rozhodovania sa pod tlakom
- samostatnosť
- time manažment
-ochota pracovať nadčas, v prípade potrby aj počas víkendov a sviatkov

BAVARIS FACILITY SERVICES je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov a mnoho ďalších služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2253432  Dátum zverejnenia: 15.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac