Можливість для людей з України
Logo bausbau, s.r.o.

Vodič na autonakladací žeriav v Nemecku

bausbau, s.r.o.

Miesto práce
Hannover, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
29 - 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Dobrý deň,  ihneď prijmeme 3 vodičov na autonakladaci žeriav do Nemecka , práca blízko mesta Hannover

​Vyžadujeme :

​- živnosť +A1
​- Karta Vodiča
​- Vodičské oprávnenie typu C alebo C+E
​- Skúsenosti s Lkw-Ladekran

Podniková lekárska prehliadka podľa ArbMedVV (G25) je potrebná, ak vhodnosť zamestnanca potvrdí spoločnosť Deutchefirmen počas prípravného obdobia.

• Úvod prebieha v sídle spoločnosti v Dorstene
• Žeriavovú licenciu je možné získať aj v sídle spoločnosti v Dorstene
• Neskoršia oblasť pôsobenia je pravdepodobne hlavne v Dolnom Sasku
počnúc Hannoverom
• Pracovný čas cca 9-10 hodín /AT

Nákladné vozidlá musia bezpečne prechádzať obytnými oblasťami
• Vyzdvihnutie a vyprázdnenie zberných kontajnerov pomocou kamiónového nakladacieho žeriavu
•V prípade potreby:
Čistenie stojana (upratovanie bočného skla a zametanie rozbitého skla)
• Vyloženie zozbieraných množstiev v mieste zlomu zoradených podľa farby
• Dokumentácia pracovného času a odberových hmotností na týždennom reporte

Máme voľné aj iné pracovné pozície v rôznych stavebných odvetiach, tel. +421915897085

​- 30eur na hodinu
​- Splatnosť faktúr 7/14 prvé 3 faktúry 7/7
​- Zabezpečujeme ubytovanie, ktoré si treba platiť cena ubytovania 18-23e za noc
​- Posielame zálohu na zaplatenie ubytovania

​- ponúkame dlhodobú prácu
​- peniaze na čas​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Prevádzka stavebných strojov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodíč

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Sprostredkovanie práce na území Nemeckej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Michalík
Tel.: +421915897085
E-mail: poslať životopis
ID: 4830523  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 29 EUR/hod.