Reagujte bez životopisu
Logo baumix, s.r.o.

Stavebný remeselník

baumix, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného stavebného remeselníka, ktorý sa chce zapojiť do výstavby moderných rodinných domov. Ak si mladý, pracovitý a máš chuť sa učiť nové veci, tak si u nás na správnom mieste!

Naša spoločnosť sa špecializuje na výstavbu moderných rodinných domov s dôrazom na kvalitu prevedených prác. Ak sa k nám pridáš, budeš sa podieľať na rôznych stavebných prácach, ako napríklad:

- Výstavba nosných konštrukcií

- Zateplenie fasád

- Montáž sadrokartónov

- Realizácia omietok

- Maľovanie interiérov

Typický deň na pozícii stavebného remeselníka u nás začína s ranným zrazom tímu na stavbe. Po prebratí pokynov od vedúceho si s kolegami rozdelíte práce na danom objekte. Následne sa pustíte do prác a snažíte sa dodržiavať termíny. Poobede sa opäť stretávate so svojim vedúcim, ktorý vám zhodnotí prácu a navrhne ďalšie kroky.

Pracovná doba je typicky 8-hodinová s možnosťou nadčasov.

Pridaj sa k nášmu tímu a pomôž nám stavať moderné a kvalitné rodinné domy!

Stabilné zamestnanie: Ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu v etablovanej stavebnej spoločnosti, čo zabezpečuje istotu zamestnania.

Príležitosti na profesionálny rozvoj: Podporujeme a investujeme do ďalšieho vzdelávania a rozvoja našich zamestnancov prostredníctvom školení a kurzov, trpezlivo zaučíme do požadovaných pracovných procesov, hlavná je ochota pracovať a učiť sa nové znalosti.

Moderné pracovné prostredie: Poskytujeme prístup k najnovším nástrojom, technológiám a zariadeniam, ktoré uľahčujú vykonávanie práce a zvyšujú efektivitu.

Príjemný pracovný kolektív: Vytvárame pozitívne a podporujúce pracovné prostredie, kde sa zamestnanci cítia ako súčasť tímu a majú možnosť spolupracovať a rásť spolu s kolegami.​

Informácie o výberovom konaní

Životopis s Vašim kontaktom zašlite na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požiadavky pre uchádzačov:

  1. Manuálna zručnosť: Schopnosť pracovať s rôznymi nástrojmi a materiálmi, ako aj vykonávať rôzne stavebné úlohy s presnosťou a odbornosťou.

  2. Spoľahlivosť a precíznosť: Schopnosť pracovať efektívne a spoľahlivo, dodržiavať plánované termíny a zabezpečovať vysokú úroveň kvality v práci.

  3. Schopnosť práce v tíme: Schopnosť komunikovať a spolupracovať s ostatnými členmi tímu, aby sa dosiahli spoločné ciele a úspechy.

  4. Flexibilita a prispôsobivosť: Schopnosť prispôsobiť sa rôznym pracovným prostrediam a situáciám, ako aj pracovať pod tlakom a v rôznych podmienkach.

  5. Platný vodičský preukaz skupiny B: Výhodou je, ak uchádzač vlastní platný vodičský preukaz skupiny B pre prípad potreby cestovania na rôzne stavebné lokality.

stavebno - obchodná spoločnosť

Kontakt

ID: 4791967  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.