Vedúci banského diela - banský inžinier

Baumit, spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavý dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš holding rozširuje svoje pôsobenie na východnom Slovensku, preto hľadáme kandidátov na pozíciu Vedúci banského diela. Úlohou vybratého uchádzača bude komplexné vedenie banského diela strednej veľkosti s podzemným dobývaním s ťažiskom v týchto činnostiach: plánovanie, zavádzanie a riadenie pracovných postupov, riadenie a plánovanie ťažby, jej rozširovanie, hodnotenie zásob, doprava surovín, sledovanie nákladov, optimalizácia procesov a zabezpečenie kvality produkcie.

Vysoká firemná kultúra, starostlivosť o zamestnancov a stabilita sú dôvody, prečo spoločnosť Baumit patrí k najatraktívnejším zamestnávateľom v stavebníctve na Slovensku. Naši zamestnanci sú pre nás partneri, preto sa môžme pochváliť takmer nulovou fluktuáciou zamestnancov. Staňte sa aj vy členom nášho tímu!

Ak vás naša ponuka oslovila a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám pracovný životopis spolu s motivačným listom, prípadne nám zavolajte a informujte sa o detailoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávame kandidátov s vysokoškolským vzdelaním v oblasti ťažby nerastných surovín fakulta BERG, Vysoká škola báňská, prípadne podobné štúdium v zahraničí, s oprávnením na vedenie banského diela podľa platnej legislatívy SR. Samozrejme očakávame znalosť práce s PC, okrem štandardného kancelárskeho balíka aj špecializovaného softvéru. Ideálny kandidát okrem týchto požiadaviek je komunikatívny, technicky zdatný allrounder schopný riešiť technické aj organizačné úlohy. Nevyhnutné je aktívne ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka so schopnosťou riešiť pracovné záležitosti v cudzom jazyku.

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2275148  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavý dohodou