Predavač/ka odd. Drevo a Pilovňa

bauMax SR, spol. s r.o.

Miesto práce
Hodonínska 25, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha zákazníkov - aktívny predaj v oddelení DREVO (dvere, okná, zárubne, parkety, a i.), ktorého súčasťou je aj úsek PILOVŇA
* obsluha strojov a zariadení v úseku Pilovňa (formátovacia a skracovacia píla, horná fréza a pod.)
* odborné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru
* inventúra a reklamácie tovaru
* doplňovanie tovaru, označovanie cien
* udržiavanie poriadku na oddelení
* starostlivosť o pridelené oddelenie

* práca v medzinárodnej spoločnosti
* možnosť profesného a osobnostného rastu
* zamestnanecká zľava na nákup a iné benefity

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu pošlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru. Miesto výkonu práce: prevádzka Hodonínska 25, Bratislava.
Referenčné číslo pracovnej ponuky: 1112-670742.

Uvedený súhlas so spracovaním osobných údajov pripojte, prosím, k Vašej žiadosti. Bez uvedeného súhlasu nebudú Vaše údaje spracované.
Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania a v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti bauMax SR, spol. s r.o. so sídlom Hodonínska 25, 841 03 Bratislava podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“) na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 28 zákona č.122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné/technické výhodou

* skúsenosť s predajom, predajné zručnosti výhodou
* aktívny prístup k zákazníkovi s cieľom odborného poradenstva
* znalosť uvedeného sortimentu výhodou
* komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
* zodpovednosť, spoľahlivosť

Stavebné a kutilské práce sú naša vášeň! Preto sprevádzame a podporujeme našich zákazníkov od výstavby po bývanie; zo staveniska na grilovanie v záhrade. Pre nás je dôležité, aby si každý mohol postaviť svoj domov podľa svojich vlastných predstáv a možností.
Pomáhame našim klientom úspešne dokončiť ich domáce projekty.
Verní mottu "Začiatok projektu. Dokončenie projektu. A je to!".
ID: 2113019  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou