Poradca predaja/Predavač

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k.s.

Miesto práce
Cintorínska 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradca/poradkyňa predaja
pre oddelenia: sanita, stavebniny, elektro, farby, reklamačné oddelenie
- ústretovosť k zákazníkom, komunikatívnosť
- poskytovanie poradenstva zákazníkom
- príprava tovaru
- kontrola cenoviek
- starostlivosť o zverený úsek (dopĺňanie tovaru)

Spoločnosť ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť:
- práca na TPP
- zmluvu na dobu neurčitú
- pracovná doba - krátky/ dlhý týždeň
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy
- finančný príspevok k narodeninám a ďalšie zamestnanecké
benefity
- možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia
a práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
predajňa BAUHAUS, nákupná zóna PHAROS, Ružinov

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku. V predmete správy uveďte prosím Vaše meno.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pokladník/pokladníčka a poradca/poradkyňa predaja v hobby centre

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
IBM Lotus Notes - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené stredoškolské vzdelanie (výučný list, resp. maturita)
• odborné znalosti alebo vzdelanie v odbore výhodou
• základná znalosť práce na PC
• zodpovednosť, spoľahlivosť, aktívny prístup
• nekonfliktnosť, samostatnosť
• zmysel pre poriadok, príjemné vystupovanie
• ochota robiť na zmeny
• čistý register trestov

BAUHAUS patrí ako skúsený a vedúci podnik vo svojom odbore s vysoko kvalifikovanými a vybranými špecialistami pre dielňu, dom a záhradu, k najvýznamnejším obchodným koncernom branže "Do-it-yourself". Tento úspech je založený na podnikateľskej odvahe a vyznačuje sa výraznou dynamikou. S viac ako 230 špecializovanými centrami pre dielňu, dom a záhradu v 17-tich európskych krajinách (Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Chorvátsko, Island, Maďarsko, Nórsko, Slovinsko, Španielsko, Bulharsko, Švédsko, Švajčiarsko a Turecko) je BAUHAUS jeden z najväčších a najúspešnejších obchodných podnikov na trhu v Európe.
Viac ako 130 000 artiklov zo všetkých oblastí pre dielňu, dom a záhradu poskytuje všetko pre domácich majstrov aj pre profesionálov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Cintorínska 7
811 08 Bratislava
ID: 2102625   Dátum zverejnenia: 31.10.2016