Technológ

Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
1 100 - 1 800 EUR/mesiacMzda bude posúdená individuálne podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie technologického postupu
• vypracovanie, vyskúšanie a zavedenie NC programov
• spolupráca s oddelením kvality pri výbere meradiel
• vypracovanie a správa pracovných a kontrolných plánov
• výber a zaobstaranie nástrojov a vybavenia pre obrábacie stroje, vrátane kontroly nákladov
• optimalizácia procesných časov
• podpora pri investičnom plánovaní, preberaní strojov
• zabezpečenie hospodárneho využívania kapitálovo náročných strojov prostredníctvom stálej optimalizácie NC-programov a nástrojov
• nákladovo optimálne nasadenie prevádzkových prostriedkov, výrobného materiálu a nástrojov, realizácia časových štúdií
• spolupôsobenie pri vývoji výrobku a zmenách

Práca v zahraničnej spoločnosti
Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a rastu
Odborné školenia, kurzy
Bezplatné jazykové vzdelávanie
Bezplatné stravovanie
Doplnkové dôchodkové sporenie - 3% po 6 mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické resp. iné so skúsenosťami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Výhodou je:
- vzdelanie zamerané na výrobné technológie
- prax vo výrobnej spoločnosti
- analytické zručnosti
- ochota vzdelávať sa
- AutoCAD
- skúsenosti s programovacím jazykom (preferovaný Fanuc, resp. Siemens, Heidenheim)

Slovenský jazyk - pokročilý je podmienka

Spoločnosť Bauer Gear Motor Slovakia je súčasťou Regal Rexnord.

Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už od roku 1927, v Zlatých Moravciach pôsobíme od roku 2002. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
Máme výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2747249  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac