Operátor - mechanická dielňa

Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Podľa skúseností od 667€ plus prémie do výšky 30% (200€), dochádzkový bonus(40€), 13.plat, rizikový príplatok a ostatné príplatky podľa ZP. Skúsený uchádzač bude zaradený individuálne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Obsluha CNC strojov
o Nastavovanie
o Meranie podľa výkresovej dokumentácie

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a rastu
Odborné školenia, kurzy
Bezplatné jazykové vzdelávanie
Strava plne hradená zamestnávateľom
Doplnkové dôchodkové sporenie 4%
Príplatky za prácu nadčas 40%
Bohatý sociálny program

Hľadáme šikovného, samostatného zamestnanca do mechanickej dielne. Ponúkame zaujímavé platové ohodnotenie. Na prácu Vás zaučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Samostatnosť
Technická zručnosť

Spoločnosť Bauer Gear Motor Slovakia je súčasťou Regal Rexnord.

Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už od roku 1927, v Zlatých Moravciach pôsobíme od roku 2002. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
Máme výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2175663  Dátum zverejnenia: 26.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa skúseností od 667€ plus prémie do výšky 30% (200€), dochádzkový bonus(40€), 13.plat, rizikový príplatok a ostatné príplatky podľa ZP. Skúsený uchádzač bude zaradený individuálne!