Reagujte bez životopisu

Operátor výroby

Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
780 EUR/mesiacZákladná mzda zahŕňa základ plus priemerné prémie, ďalšie bonusy: 13.plat, bezplatné stravovanie, 3% DDS a ostatné príplatky podľa Zákonníka práce. Zamestnanec má po splnení kritérií dochádzkový bonus(480€ ročne).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž výrobkov podľa sprievodných dokumentov a podľa platných pracovných návodov

PRÁCA Z DÔVODU HMOTNOSTNÝCH LIMITOV NIE JE VHODNÁ PRE ŽENY!

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a rastu
Odborné školenia, kurzy a jazykové vzdelávanie
Doplnkové dôchodkové sporenie
Športové a kultúrne podujatia
Trinásta mzda
Príspevok na stravu nad rámec zákona

Všetci naši zamestnanci sú zamestnávaní na priamo - nie cez agentúru.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota vzdelávať sa
• technické a analytické myslenie

Spoločnosť Bauer Gear Motor Slovakia je súčasťou Regal Rexnord.

Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už od roku 1927, v Zlatých Moravciach pôsobíme od roku 2002. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
Máme výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1957532  Dátum zverejnenia: 5.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac