Operátor - balenie a náhradné diely - práca na jednu zmenu

Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiacSkúsený uchádzač bude zaradený individuálne! Mzda závisí od skúseností, zverejnená mzda zahŕňa: základnú zložku mzdy - prémie do výšky 30%, k tejto sume zamestnanec dostane po splnení kritérií dochádzkový bonus (480 € ročne), 13.plat, a ostatné príplatky podľa ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu
- vystavovanie exportnej dokumentácie
- práca s kladkostrojom, s bremenami
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- práca v sklade

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a rastu
Odborné školenia, kurzy a jazykové vzdelávanie
Doplnkové dôchodkové sporenie
Športové a kultúrne podujatia
Trinásta mzda
Príspevok na stravu nad rámec zákona

Všetci naši zamestnanci sú zamestnaní priamo - nie cez agentúru

Informácie o výberovom konaní

Ovládanie obsluhy vysokozdvižného vozíka - výhodou.

Práca nie je vhodná pre ženy z dôvodu práce s bremenami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie práce s PC
Zodpovednosť a ochota pracovať

Spoločnosť Bauer Gear Motor Slovakia je súčasťou Regal Rexnord.

Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už od roku 1927, v Zlatých Moravciach pôsobíme od roku 2002. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
Máme výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1175628  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac