Stavebný dozor pre stavby RD

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Vajnorská 89, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
12-24.000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola vyrobených dielov,
Kontrola kvality montáže
Kontrola realizovaných základových platní
Kontrola kvality finalizačných prác
Kontrola kompletnosti realizácie RD

Stabilné zamestnanie v rastúcej stavebnej spoločnosti
Motivujúce ohodnotenie na základe výsledkov práce aj mimo uvedeného rozsahu
firemné motorové vozidlo VW Caddy

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopis cez portál profesia.sk
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uchádzač by mal mať skúsenosti s vykonávaním práce stavebný dozor, uchádzač musí mať oprávnenie na vykonávanie stavebného dozor a platnú registráciu v SKSI

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3159090  Dátum zverejnenia: 14.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12-24.000 Eur