Montážny pracovník stavba RD 24.000 Eur/rok

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Stará Vajnorská 39, Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1500-2000 EUR/mesiac, Ohodnotenie na základe výsledkov, úkolové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž hotových dielov montovaných rodinných domov na stavbe,
pokládka veľkoplošnej profilovanej strešnej krytiny - plech KJG
kotvenie hotových dielov do základovej platne
pomoc pri nakládke hotových dielov rodinných domov

možnosť vykonávania dlhodobej a stabilnej pracovnej činnosti počas celého roka - výroba aj počas zimných mesiacov, možnosť práce aj počas víkendov, resp. počas nočných smien

Každý záujemca o pracovnú pozíciu v termíne do 7 dní obdrží odpoveď s bližšími informáciami, resp.bude pozvaný na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

2

skúsenosť, serióznosť, spoľahlivosť, ovládanie VZV výhodou, nie podmienka, resp. viazačský preukaz výhodou, nie je podmienka

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3159061  Dátum zverejnenia: 27.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-2000 EUR/mesiac, Ohodnotenie na základe výsledkov, úkolové ohodnotenie