Vodič C,E pre SK - 20.000 Eur / rok

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Bratislavský kraj, Bratislava, okres Žiar nad Hronom, okres Levice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
22.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
20.000 Eur / rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava hotových dielov rodinných domov nákladným vozidlom IVECO s prívesom výhradne na území celého Slovenska
požadovaný vodičský preukaz C,E, tachog. a kvalif.karta vodiča
pomocné práce pri nakládke a vykládke hotových dielov - HR
zabezpečovanie drobnej údržby mot.vozidla
nakládka hotových dielov v jednej z troch výrob. prevádzok Bratislava,Levice, Žiar nad Hronom

atraktívne nadštandardne ohodnotenie 20.000 Eur za rok
dlhodobá spolupráca v spoločnosti certifikovaného výrobcu rod. domov - lídra na trhu SR

Je potrebné zaslať životopis, pokiaľ splňate predpoklady -vlastníte vodičský preukaz C,E a platnú tachografovú aj kvalifikačnú kartu vodiča, v priebehu 24 hod Vas budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného stretnutia. Prosím neprihlasujte sa do výberového konania pokiaľ nemåte vodičský preukaz C, E !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skusenosť s riadenim nákladného motorového vozidla podmienkou
je potrebné mať tachografovú a kvalifikačnú kartu vodiča
flexibilita pracovného času s občasnou prácou počas víkendov

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3027384  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20.000 Eur / rok