Vodič

Bau beton spol. s r. o.

Miesto práce
Nová Dedinka, okres Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vodiča na vyklápačkách (8kolky Volvo, Man)a náves Volvo na prevádzke štrkovne a betonárky v Novej Dedinke. Ponúkame stabilný a pravidelný príjem, flexibilný pracovný čas. Rozvoz materíálov sa vykonáva iba po blízkom okolí. Práca na živnosť podmienkou. Ak nemáte živnosť, vybavíme Vám ju za Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B, C, T

Flexibilný, zodpovedný, technicky zručný

Spoločnosť Bau beton spol. s r.o. sa špecializuje na ťažbu a triedenie riečneho štrku, výrobu betónových zmesí a nákladnú dopravu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2531405  Dátum zverejnenia: 30.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1500