Obchodní zástupce Bratislava

BATERIE CENTRUM,s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
10.12.2016
Nabízený plat (hrubého)
800-1500 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BATERIE CENTRUM s.r.o., obchodní firma s dvacetiletou tradicí na trhu v ČR , SR a dalších zemí Evropy působící v oblasti prodeje baterií, světelných zdrojů, svítilen a doplňkového sortimentu, hledá vhodného uchazeče na pozici obchodního zástupce. Na této pozici budete pro společnost výhradním obchodním kontaktem v daném regionu.
Pracovní náplň:
• Budování distribuce výrobků společnosti na MO a VO
• Rozvíjení obchodních vztahů ve svěřené oblasti
• Prodej formou objednávek přes aplikaci v tabletu
• Prezentace marketingových aktivit
• Dohled nad platební morálkou
• Reporting pracovních aktivit

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a perspektivní práci na HPP nebo na IČO
• Pracovní smlouvu na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou
• Progresivní finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
• Osobní vozidlo, tablet, mobilní telefon
• Odborný rozvoj, pravidelná školení
• Nástup dohodou

Informace o náboru

Strukturovaný životopis s aktuální fotografií zasílejte na karierask@bateriecentrum.cz Vybráni uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

15.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Prokazatelná praxe minimálně dva roky, ideálně v prostředí rýchle obratkovom zboží
• Prezentační a komunikační dovednosti, orientace na výsledek
• Aktivní a samostatný přístup k zadaným úkolům
• Zájem se vzdělávat a rozvíjet v oboru
• Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dovozce a distributor baterií BC batteries, světelných zdrojů , sortimentu svítilen. Pobočky: Česká republika, Slovenská republika, Polsko, Bulharsko.

Adresa společnosti

BATERIE CENTRUM, s.r.o.
Habrová 1132/6
71000 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Iveta Macková
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2825838   Dátum zverejnenia: 24.11.2016