Zástupkyňa vedúcej predajne - Baťa POLUS

Baťa Slovensko, a. s.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
fixná + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za vedenie predajnej jednotky (PJ) a tímu predajne v súlade s firemnou politikou v oblasti poskytovaných služieb zákazníkom a interných smerníc,
• plnenie plánu PJ, rozvrhnutie týždenného plánu obratu,
• rozvrhnutie a využitie pracovnej a predajnej doby, rozvrhnutie zamestnancov do jednotlivých smien (plán dovoleniek),
• organizácia práce a pohybu tovaru na PJ, prevádzkové porady,
• zodpovedá za administratívne spracovanie, pokladničnú evidenciu, evidenciu dochádzky, evidenciu príjmu a výdaja tovaru a reklamačného konania

- platové zvýhodnenie pri odpracovaní soboty a nedele
- dvojzložkové odmeňovanie, kde variabilná zložka mzdy závisí od proaktívneho prístupu k zákazníkom
- kariérny rast
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy na recruitment-sk@bata.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

- prirodzená autorita, riadiace zručnosti podmienkou
- skúsenosti s priamym predajom min. 1 rok podmienkou
- vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti, flexibilita
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- silná orientácia na zákazníka a výsledky
- pozitívny, aktívny prístup k práci a k módnym trendom

Spoločnosť Baťa Slovensko, a.s. má medzinárodné pôsobenie na trhu s obuvou a koženou galantériou a patrí medzi významných predajcov obuvi v ČR a SR. Cieľom našej firmy je vybudovať pre svojich zákazníkov prvotriedne pohodlie moderného trendového dizajnu, ktoré sa týka ako usporiadania predajní, tak i poskytovaných služieb. Baťa Slovensko, a.s. pôsobí na území Slovenska od roku 1994, kedy bola otvorená jej prvá pobočka v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Baťa Slovensko, a.s.
Námestie SNP 16
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 2981198   Dátum zverejnenia: 20.3.2017