Vedúci predajne

Baťa Slovensko, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná mzda + percentá z predaja (predaj na osobné číslo)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná spoločnosť s medzinárodným pôsobením na trhu s obuvou a koženou galantériou hľadá nových spolupracovníkov do predajne v Bratislave na pozíciu Vedúci predajne.

Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za bezproblémový chod predajne
- zabezpečenie administratívy spojenej s chodom predajne
- obsluha klientov (zákazníkov spoločnosti) v súlade s aktuálnymi firemnými požiadavkami
- plánovanie využitia pracovnej doby zamestnancov

zázemie v stabilnej, neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
stabilné pracovné miesto
dynamické prostredie
perspektíva osobného a kariérneho rastu
firemné benefity

Významná spoločnosť s medzinárodným pôsobením na trhu s obuvou a koženou galantériou hľadá nových spolupracovníkov na pracovný pomer do predajne v Bratislave.

V prípade záujmu zasielajte životopisy na nižšie uvedenú adresu alebo e-mail:

SNP 16
811 06 Bratislava

e-mail: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom, vzhľadom na velké množstvo životopisov budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Do predmetu e-mailu uveďte prosím názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné zameranie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- prax z predaja v maloobchode podmienkou
- prax na podobnej pozícii výhodou
- skúsenosti s predajom obuvi výhodou
- silná orientácia na klienta
- samostatnosť, prirodzená autorita
- skúsenosti s vedením menšieho tímu výhodou
- veľmi dobré organizačné schopnosti, orientácia na výsledky
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, dochvíľnosť

Spoločnosť Baťa Slovensko, a.s. má medzinárodné pôsobenie na trhu s obuvou a koženou galantériou a patrí medzi významných predajcov obuvi v ČR a SR. Cieľom našej firmy je vybudovať pre svojich zákazníkov prvotriedne pohodlie moderného trendového dizajnu, ktoré sa týka ako usporiadania predajní, tak i poskytovaných služieb. Baťa Slovensko, a.s. pôsobí na území Slovenska od roku 1996, kedy bola otvorená jej prvá pobočka v Bratislave. V súčasnej dobe máme 17 predajní rovnomerne rozmiestnených po celom území republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1677965  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná mzda + percentá z predaja (predaj na osobné číslo)