Product/Project Manager

BaSys SK s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 37/C, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za prípravu a implementáciu nových produktov;
- Analýza trhu a konkurencie vrátane identifikácie nových pracovných príležitostí;
- Rozvíjanie vzťahov s dodávateľmi a partnerskou sieťou;
- Príprava a realizácia produktových školení;
- Podpora partnerov pri projektoch

- stabilné a podnetné pracovné prostredie s priateľskou atmosférou;
- práca v medzinárodnej spoločnosti;
- motivujúce platové ohodnotenie ;
- možnosť ďalšieho profesného rastu

Pokiaľ máš rád hudbu, si technicky zdatný, samostatný a máš záujem odborne sa vzdelávať , zašli žiadosť a životopis e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním svojich materiálov zároveň dávate súhlas s možnosťou ponechať si ich v našej databáze, s tým, že nebudú poskytnuté tretej strane. Ak s tým nesúhlasíte, uveďte to v žiadosti a materiály Vám budú vrátené alebo skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, stavebné,...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť v oblasti Pro Audio
- znalosť procesov a princípov produkového manažmentu;
- komunikatívnosť, ústretovosť pre osvojenie nových znalostí, práca v kolektíve;
- flexibilita, samostatnosť, prezentačné schopnosti;
- komunikatívna znalosť anglického jazyka a znalosť práce s PC

BaSys SK, je distribútorom komerčnej i profesionálnej audio techniky značiek BOSE, Behringer, Beyerdynamic, Meze, Midas, Pioneer, SPL Audio, TC Electronic, NEUTRIK a iné. Na trhu pôsobíme viac ako 30 rokov, sme súčasťou nadnárodného holdingu BaSys Distribution AG, operujúceho na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku.
Pretože na zvuku záleží!
Sídlo spoločnosti je V Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3073794  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou