Majster šalátov (kuchár/kuchárka)

Bastili, s.r.o.

Miesto práce
Alžbetina 36, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
Okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej zabehnutej prevádzky zdravého “fastfoodu” Bastili na Alžbetinej ulici v Košiciach hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Majster šalátov (kuchár/kuchárka).

Ak máš gastronomické vzdelanie, prípadne si držiteľom osvedčenia o odbornej spôsobilosti na prácu s potravinami (hygienické minimum), máš kladný vzťah k zdravému životnému štýlu a zdravému stravovaniu, príjemná komunikácia so zákazníkmi ti nerobí problém, máš veľkú šancu stať sa členom nášho tímu.

Čo bude patriť k tvojim každodenným úlohám?
Zostavovanie a príprava menu pozostávajúceho zo zdravých šalátov, cestovín a polievok
Vždy usmiata, ochotná a prívetivá komunikácia so zákazníkmi
Dohľad nad dodržiavaním hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
Objednávanie surovín od našich prvotriednych dodávateľov
Zodpovednosť za celú prevádzku

Dostaneš priestor na sebarealizáciu a kreativitu - polievky, cestoviny, šaláty, zdravé torty a podobné fajnotky môžeš vymýšľať od výmyslu sveta.
K platu ti dáme aj stravné lístky.

TERMÍN NÁSTUPU je OKAMŽITE. Ide o jednosmennú prevádzku s pracovným časom cca od 07:30 - 16:00. Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na pozícii kuchár pre teba môže byť výhodou, ale nie je nevyhnutným predpokladom. Tým je pozitívny vzťah k zdravému stravovaniu, ochota aktívne komunikovať so zákazníkmi, orientácia na hľadanie riešenia v každej situácii, zmysel pre zodpovednosť a správny prístup.

Sme prvý zdravý “fastfood” v Košiciach. Prečo “fastfood”? Preto, lebo typický fastfood (bez úvodzoviek) poznáme ako miesto, kde do seba rýchlo, zvyčajne v strese, nahádžete jedlo, ktoré sa za zdravé nedá označiť ani s prižmúrením oboch očí. To, že sme “fastfood” znamená, že Vám jedlo pripravíme rýchlo. Ale to jedlo bude z čerstvých a kvalitných surovín a bude zdravé, priamo od farmárov a výrobcov z východného Slovenska. Viac informácií nájdete na www.bastili.com

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2008129  Dátum zverejnenia: 1.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou