Manikérka

BASHI s.r.o.

Miesto práce
Jahodová 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutý luxusný salón krásy s vlastnou klientelou (na Kramároch) príjme na živnosť, HPP alebo skrátený úväzok šikovnú, komunikatívnu, pracovitú a flexibilnú kolegyňu - MANIKÉRKU (ošetrenie a starostlivosť o prirodzené ruky a nechty, masáž, peeling, masky a zábaly, tvarovanie - strihanie, brúsenie a úprava nechtov pomocou brúsky a ručných nástrojov, nechtový dizajn, gélové nechty, modelácia nechtov gélom). Ponúkame Vám prácu v mladom kolektíve, príjemnom prostredí, s firemnými výhodami a školeniami. Pozícia je vhodná len pre uchádzačov so vzdelaním v obore ALEBO s certifikátom o rekvalifikačnom kurze. Termín nástupu: 1.10.2016.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis s priloženou aktuálnou fotografiou mailom na adresu: [email protected] . Bližšie informácie ohľadom pracovnej doby, podmienok a mzdy budú poskytnuté na osobnom pohovore. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete, budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Školenia v odbore, nadstavbové školenia, školenia tímové, čerpanie služieb salónu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz nie je podmienkou.

Bashi studio sa už viac ako 13 rokov venuje kompletnej starostlivosti o krásu. zdravie a relax v príjemnom prostredí. Svojim klientom neponúkame len jednolivé služby ale holistickú starostlivosť a poradenstvo.

stále prinášame novinky nie len zo sveta krásy ale aj zdravia a venuje kompletnej starostlivosti o celé telo, krásu, zdravie a relax v príjemnom prostredí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2409105  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou