Advokátsky/a koncipient/ka

Bartošík Šváby s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pozícii advokátskeho koncipienta spočíva najmä:
* vo vypracovávaní právnych rozborov a analýz
* v príprave dokumentov (zmlúv, žalôb, vyjadrení, podaní ...)
* v zastupovaní spoločnosti pred orgánmi verejnej správy a súdmi
Vyžadujeme schopnosť pracovať a komunikovať na vysokej úrovni vo francúzskom jazyku a očakávame aj dobrú znalosť anglického jazyka.

- práca v renomovanej advokátskej kancelárii
- odborný rast pod vedením skúsených advokátov
- zdokonaľovanie sa v cudzích jazykoch
- motivujúce finančné ohodnotenie
- sociálny program, pravidelné teambuildingové akcie

Váš životopis a motivačný list prosíme posielať v SJ a AJ na emailovú adresu office@bartosiksvaby.sk.
Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho emailu, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Hľadáme šikovnú právničku/právnika s príjemným vystupovaním a so zmyslom pre zodpovednosť.
Ďalšie požiadavky:
* francúzština - nevyhnutná znalosť na vysokej úrovni
* angličtina
* samostatnosť, analytické myslenie
* diskrétnosť, lojalita
* vysoké pracovné nasadenie

Naša Advokátska kancelária poskytuje služby právneho poradenstva predovšetkým zahraničným klientom pri ich obchodných aktivitách na území Slovenskej republiky, ale samozrejme aj slovenským klientom vo vzťahu k ich obchodným partnerom na Slovensku.

Náš tím v súčasnosti tvorí 20 právnikov s rôznou dĺžkou praxe. Junior právnici (koncipienti) vykonávajú prácu pod dohľadom a vedením senior právnikov (advokátov) alebo partnerov.

K štandardu našich právnych služieb patrí právna pomoc v anglickom jazyku. Všetci naši právnici ovládajú anglický jazyk, vrátane právnej terminológie, na veľmi vysokej úrovni. Komunikácia a príprava dokumentov v anglickom jazyku je každodennou súčasťou práce v našej kancelárii.

Viac ako 50% našich právnikov zároveň plynulo komunikuje a pripravuje dokumentáciu aj vo francúzskom jazyku. Na poli poskytovania právnych služieb vo francúzskom jazyku patríme k veľmi úzkej skupine kancelárií, ktoré počtom právnikov a rozsahom poskytovania právnych služieb predstavujú špičku na Slovensku.

Široké portfólio našich klientov nám umožňuje prideľovať zamestnancom rôznorodé úlohy, ako je napr. účasť na rôznych transakciách, príprava zmluvných dokumentov a právnych analýz. Na rozdiel od mnohých zahraničných kancelárií pôsobiacich v SR zastupujeme klientov aj v rôznych právnych sporoch na všetkých stupňoch súdov v Slovenskej republike. Naši právnici sa zúčastňujú súdnych pojednávaní (v iných ako trestnoprávnych veciach) a aktívne sa podieľajú na príprave sporovej analýzy, stratégie a dokumentácie.

Náš kolektív je zložený z mladých a aktívnych ľudí. Pre zamestnancov organizujeme pravidelné športové a sociálne podujatia, vrátane zimnej lyžovačky a letného športového dňa. Vyžadujeme od nich vysoké nasadenie, ale zároveň voči nim uplatňujeme férový a spravodlivý prístup. Súčasne máme záujem, aby si zamestnanci rozvíjali aj svoj osobný život a dosiahli správne vyváženie medzi pracovným a osobným úspechom.

Ideálni kandidáti budú prirodzene inteligentní, budú ovládať cudzie jazyky na vysokej úrovni, budú pripravení postaviť sa čelom životným výzvam a pripravení na dosiahnutie úspechu usilovnou prácou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 1568310   Dátum zverejnenia: 14.8.2016