Šéfkuchař - Chefkoch, Německo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Baden Wurtembersko, Německo, Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2500 € čistá mzda /měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného fine dining šéfkuchaře pro dlouhodobý pracovní poměr v Německu, hotel se nachází u švýcarských hranic.
Celkem 2 kuchaři na směně, vždy 2 dny volna během týdne, plat nad očekávání.

Ref.č.: ID334 sFK
Plat: dle domluvy se zaměstnavatelem a s námi
Region: SRN, Baden-Württemberg
Typ: plný úvazek
Nástup: dle domluvy
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 2 dny volna během týdne!
Ubytování: zajištěno zaměstnavatelem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis
* individuální přístup
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést ID334. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

nejlepší hotel na německé straně u švýcarských hranic, top gastronomie, zároveň relativně hodně času pro osobní život. Krásná oblast Německa, blízkost Švýcarska.
tradiční hotel, kde je zachována historická část budovy, výborný a hlavně úspěšný zaměstnavatel. Zhruba 20 do Zürich, 45 Minuten do Basileje.
Plat na osobní dohodě.
- na letiště do Zürich /Kloten to trvá 30 minut.
- a la cart restaurace a dále pak různé hostiny, německá moderní a čistá gastronomie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

šéfkuchař

Počet let praxe

7

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru či hotelová škola podmínkou
- neměcký jazyk slovem i písmem nutností
- zkušenosti s plánováním směn, skladovým hospodářstvím
- zkušenosti s tvorbou menu
- zodpovědnost, kolektivnost a kvalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 877015  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 € čistá mzda /měsíc