Servírka - top 300 v Německu, celoroční post - západní část Německa

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
západ Německa v blízkosti města Strassburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1900 EUR/měsíc, za 5 dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro rodinnou restauraci/hotel s velmi dobrým jménem a vytříbenou gastronomíí hledáme šikovnou servírku-číšníka pro okamžitý či pozdější nástup (vše na domluvě). Nutností je aktivní němčina, prozákaznický přístup a chuť doučit se novému. Jedná se o velmi nadprůměrnou pracovní nabídku
Ubytování je zajištěno. Výborný kolektiv. Nadprůměrný plat.
Plat: nástup od 1300 čistého, výborné spropitné, ala cart restaurace. (
Region: Baden Württembersko, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: dle domluvy, ideálně co nejdříve
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 2 dny v týdnu volno, jinak denně 8 - 9 hodin.
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem anebo si je můžete prohlédnout na našem firemním webu.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- především výborného zaměstnavatele a kvalitní gastronomii
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva od hotelu samozřejmostí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID642s . Bartlett.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace /hotel. Stručný popis včetně fotek Vám dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku nebo najdete na našich webových stránkách. www.bartlett.cz Tohoto zaměstnavatele vřele doporučují naši uchazači, kteří zde působili několik let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

číšník-servírka

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozicí na kterou se hlásíte
- německý jazyk alespoň na aktivní úrovni
- možnost přijmout tuto pozici v páru (2. místo do kuchyně)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3152712  Dátum zverejnenia: 6.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 EUR/měsíc, za 5 dnů v týdnu