Masér-ka, Hotel**** v Německu u Švýcarska

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo - jih, u hranic se Švýcarskem, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
1200 -1300 € čistá mzda po všech odečtech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro kvalitní středně veliký čtyřhvězdičkový hotel v menším městě na jihu Německa hledáme maséra-masérku s možností okamžitého nástupu . Jedná se o práci na HPP a dlouhodobou prac. nabídku . Klasická masáž a Fußpflege und Maniküre - možno si dodělat to co neumíte formou kurzu až přímo na místě.
Ref.č. ID655
Plat : nejspíš kolem 1200 -1300 € čistá mzda po všech odečtech
Region: Baden Württemberg
Typ: HPP
Nástup: ihned
Platnost: aktuální nabídka, doporučený hotel s výbornými referencemi
Pracovní doba: běžná hotelovým standardům (5 dnů v týdnu, placená dovolená)
Ubytování: ano, zajištěno, poskytnuto zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci
- Zdokonalení se v jazyce a zaučení
- ubytování 100%
- strava běhěm práce
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí,
- pracovní smlouva přímo od německého hotelu
- strava a ubytování

Svůj životopis s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] .
V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029 .

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* pracovní smlouvu přímo od německého zaměstnavatele
* zdravotní a socialní pojištění jsou samozřejmostí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T.+420608769029 vice informací obdržíte pak od nás telefonicky nebo emailem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Ověření a korektní němečtí zaměstnavatelé.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

masér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

6

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru čipraxe v oboru podmínkou
- neměcký jazyk na komunikativní úrovni
- zodpovědnost, proaktivita a příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3111821  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 -1300 € čistá mzda po všech odečtech