Kuchařka-kuchař- SRN

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
SRN, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
velice dobrý plat + spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného zkušeného kuchaře -ku do kvalitního gastronomického zařízení v Německu. Ubytování a strava poskytnuta zdarma přímo v místě. Profesionální kolektiv, zaměstnavatel i vybavení v kuchyně, vřele doporučujeme.
Plat: velice dobrý plat + spropitné
Region: SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: ihned
Platnost: nabídka je aktuální

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a rezervní nabídku v okolí
* pracovní smlouva přímo od německého zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní platové podmínky
- velmi příjemný kolektiv
- možnost zaučení a zdokonalení se v jazyce
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva samozřejmostí
- ubytování zajištěné

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie, kuchař/ kuchařka

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařská

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenosti ze stejné pozice
- němčina na úrovni porozumění
- radost z práce v menším kolektivu (3-4 lidí )
- cílevědomost, pokora a učenlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2912741  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: velice dobrý plat + spropitné