Kuchař, Rüdesheim za Frankfurtem n. M

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Wiesbaden, Frankfurt a okolí, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
17. 03. 2017
Mzdové podmínky (brutto)
čistá mzda 1600 EUR/měsíc, za 6 dnů v týdnu po max 10 hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

v centru nádherného turistického města na Rýnu hledáme kuchaře juniora s praxí do 10 let převážně á la Carte kuchyně, je to rušná restaurace restaurace /spojená s hotelem/ Nástup možný k 17.3.2017, velmi solidní podmínky, ubytování zdarma.
Německá a mezinárodní gastronomie pro hosty z celého světa. Zázemí kvalitního vícehvězdičkového hotelu. Němčina nutností (komunikativní úroveň stačí). V nabídce máme pak další kuchařské posty po celém Německu od severního a baltského moře až po Alpy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na sezónu/ do 30.10./ dle domluvy s pokračováním
- Výborné platové podmínky
- pracovní smlouva přímo od zaměstnavatele k zaslání předem
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistota kvalitního zaměstnání u výborného zaměstnavatele
- Více informací rádi sdělíme po telefonu

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni
* zdravotní a socialní pojištění jsou samozřejmostí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T +420 608769029 vice informací obdržíte pak od nás telefonicky nebo emailem.
V naší nabídce pracovních míst máme i jiné , podobné nabídky, společně vybereme tu nejvhodnější.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Kvalitní zaměstnavatel, krásná vinařská oblast se spoustou hradů a říční dopravou, celoročně teplé počasí, sezónní nabídka. Poskytnou ubytování zdarma a dá se s ními domluvit na volnu a dovolené.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost ze stejné pozice
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- samostatnost, zkušenosti a kvalita práce příslušná zahraničnímu zaměstnavateli

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2903834  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čistá mzda 1600 EUR/měsíc, za 6 dnů v týdnu po max 10 hod