HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Kuchař- jistá nabídka natrvalo, velmi kvalitni Hotel (Ref. č.: ID692 )

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: střed Německa, jižně od Frankfurtu, Německo
  • Nabízený plat (hrubého): cca 2200 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného zkušeného kuchaře, možno i cukráře pro okamžitý nástup v naprosto nádherném a kvalitním menším čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Německa. Hotelová restaurace se nachazi v malebné části Německa na řece Rýnu - jižně od Frankfurtu n.M., Ubytování poskytnuto zdarma přímo v místě bez nutnosti někam dojíždět. Profesionální kolektiv, zaměstnavatel i vybavení v kuchyně, vřele doporučujeme - asi nejlepší podnik ( z ohledem na všechny dannosti a podmínky) co jsme za poslední dobou měli.
Ref.č.: ID692
Plat: 1500 € /MĚSÍC v tempu 5 dnů v týdnu n (ubytování + strava zdarma)
Region: SRN, Porýní
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a rezervní nabídku v okolí
* pracovní smlouva přímo od hotelu

Jiné výhody

- výborné platové podmínky
- špičkové, čerstvé a netradiční suroviny
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva samozřejmostí
- ubytování zajištěné

* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku)

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařina

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Požadovaná praxe

kuchař
4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenosti ze stejné pozice kvalitního hotelu/restaurace
- dobrá němčina či výbornou angličtinu
- opravdové zaujetí pro gastronomii
- rychlé a šikovné ruce
- cílevědomost, pokora a učenlivost
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 10 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na hruska@hotel-jobs.cz . T. +420608769029 či pevná linka T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.ID 692

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha
ID: 2760928   Dátum zverejnenia: 11.10.2016