Kasírující servírka-číšník m/ž pro rušnou restauraci, SRN

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
co možná nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 3000 EUR/měsíc, mzda z podílu třžby za měsíc, garantované minimum 1830€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro turisticky velmi navštěvovanou restauraci přímo v centru turistického městečka jen kousek u města Wiesbaden/frankfurt, Mainz/ hledáme šikovného číšníka - servírku se zkušenostmi v obluze a s kasírováním pro práci od teď do konce tohoto roku a samozřejmě následnou dovolenou a možností nastoupit opět v březnu příštího roku.
Typická německá gastronomie pro turisty z celého světa. Ubytování zajištěno. Zázemí kvalitního vícehvězdičkového hotelu. Němčina nutností a angličtina výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na sezónu/31.12/
- Provizní systém odměny 10% z vlastní tržby
(budete mít 2.000€ = máte 200€ za směnu, plus 100€ spropitného..)
- Výborné platové podmínky
- zajištěné ubytování a stravu
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- pracovní smlouva přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění
- jistotu kvalitního zaměstnání

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. 00420608769029 vice pak na hotel-jobs.cz. Uvádějte prosím ID670s . v danném městě máme i podobné nabídky pro servírku. Je možné pracovat i v dalších přilehlých městech.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Restaurace se nachází na nejlepším místě ve městě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost ze stejné pozice na kterou se hlásíte
- německý jazyk na aktivní komunikativní úrovni
- samostatnost, zkušenosti a kvalita práce příslušná zahraničnímu zaměstnavateli

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2161348  Dátum zverejnenia: 30.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 3000 EUR/měsíc, mzda z podílu třžby za měsíc, garantované minimum 1830€