Čašníčka, Bad - Kohlgrub

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bad - Kohlgrub, Německo, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
nástup ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
1860 - 1860 EUR/měsíc, Čašníčka: 1100 EUR netto+tipy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre rušnú reštauráciu v meste Bad - Kohlgrub hľadáme čašníčku. Samozrejme s mierne pokročilou nemčinou. Nemecká, regionálna a medzinárodná kuchyňa.
Ref.č.: ID650s
Plat: 1200 EUR + tipy
Region: Bad - Kohlgrub
Typ: plný úvazek
Nástup: nástup ihneď a práca do minimálně 9/2015
Platnost: ponuka je aktuálna
Ubytování: zabezpečené
Strava: zabezpečená
Náplň práce - čašníčka:
. obsluha hostí, podávanie jedál a nápojov
. udržiavať poriadok na pracovisku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavný pracovný pomer
- výborný zamestnávateľ
- získanie ďalších skúseností
- zaujímavá práca v rušnej reštaurácii
- pracovná zmluva priamo od zamestnávateľa
- zdravotné a sociálne poistenie

Informace o náboru

Svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou pošlite prosím na [email protected] alebo sa registrujte vyplnením dotazníku na www.bartlett.cz . V prípade otázok nás môžete kontaktovať telefonicky na tel.čísle: +420608769029. Nezabudnite uviesť ID650s
VŠETKY NAŠE PONUKY SÚ BEZ PROVÍZIE ZA SPROSTREDKOVANIE.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitná bavorská reštaurácia. Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky alebo e-mailom.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronómia

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronómia

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· aktivna znalosť NJ
. profesné vyučenie v odbore
. praxe minimálne 2 - 3 roky
. tímovosť, otvorenosť a schopnosť učiť sa novému, angažovanosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2017918  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1860 - 1860 EUR/měsíc, Čašníčka: 1100 EUR netto+tipy