Univerzální Číšník i kuchař v jednom- Restaurace, SRN

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Waldshut -Tiengen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 1900 EUR/měsíc, základ, plus přesčasy a bonusy, + spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme tuto konkrétní nabídku s ID441. Jedná se o příjemnou restauraci - bistro ve městě Waldshut-Tiengen. Tato pozice KUchař-číšník je určena pro šikovného, univerzálního a osobitého člověka, který má rád práci v kuchyni tak na v restauraci. Nástup možný ihned.
Restaurace se nachází v centru města v blízkosti švýcarských hranic. Je zde již zajištěno vlastní ubytování a prace je na delší dobu (minimálně 1-2 roky).
Plat: základ plus přesčasy a bonusy(od 2015 pak 8,5€)
Stát: SRN, Baden-Württemberg

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výborný kolektiv 3 plus 3 (v kuchyni a v restauraci )
- odpovídající platové podmínky od přístího roku pak 8,5€
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce
- zdravotní a sociální pojištění
- jistotu kvalitního zaměstnání
- práci v krásné resetauraci

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni
V tomto městě tu máme pro Vás přichystanou i rezervní nabídku pro případ potřeby..

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 anebo +420 234221234 pevná linka. hotel-jobs.cz.
--- neúčtujeme si žádné poplatky a nestrhává se Vám nic z Vašeho platu---

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

velmi populární, moderní restaurace v centru města. Vřele doporučujeme. Rádi poradíme s výběrem.
Jsme tu pro Vás

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- hledáme osobu, která si věří, má výborný vzhled a vystupování
- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřeně pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1848056  Dátum zverejnenia: 11.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 1900 EUR/měsíc, základ, plus přesčasy a bonusy, + spropitné