Kuchař - Drážďany - fine dining restaurace

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Dresden, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1700 - 1800 EUR/měsíc, 5 nebo 6 dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro restauraci s vyšší gastronomií ve městě Dresden (hned u hranic s Českou republikou) hledáme 1-2 kuchaře, kteří umí pracovat zodpovědně, samostatně a umí i trochu německy či anglicky. Pokud se zajímáte o mezinárodní kuchyni, máte minimálně 3 roky zkušeností a jste kolektivní, máte velkou šanci na získání tohoto místa. Německý majitel. Jedná se o práci na dlouhotrvající spolupráci a hlavní pracovní poměr.
Plat: bude před nástupem upřesněn
Region: Sasko, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: normální pro tento typ restaurace
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem anebo si je můžete prohlédnout na našem firemním webu.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky dle zkušeností
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání - kvalitní zaměstnavatel
* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID630.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě Vám je pak dopošleme)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařské

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- možnost zůstat rovnou u zaměstnavatele

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1742118  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 - 1800 EUR/měsíc, 5 nebo 6 dnů v týdnu