Kuchař -ka, ****Hotel na Rýnu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
20.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
1850 EUR/měsíc, upřesníme výši platu, pracovní smlouva předem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyučení v oboru podmínkou
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- min 2 praxe ze stejné pozice podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouvu přímo od hotelu
- přátelskou atmosféru
- kvalitní zázemí 4* hotelu
- výborný kolektiv
- vyřízení veškerých formalit
- zdravotní a sociální pojištění, strava a především ubytování v místě pracoviště

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni
* zdravotní a socialní pojištění jsou samozřejmostí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto či jinou kuchařskou nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420 608769029 vice na webu: bartlett.cz. Uvádějte prosím ID382.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

čtyřhvězdičkový hotel - kvalitní zaměstnavatel ,nádherné místo u řeky Rýn v turistické oblasti za Frankfurten nad Mohanem.
Více info poskytneme po zaslání Vašeho životopisu.
V nabídce evidujeme další a další pozice, stačí poslat svůj životopis, rádi Vám něco nabídneme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost ze stejné pozice nutností
- stálost, pracovitost a vztah ke gastronomii
- kolektivnost a zájem o pracovní poměr alespon na 1 rok

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1490485  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1850 EUR/měsíc, upřesníme výši platu, pracovní smlouva předem