2x Servírka/číšník - restaurace v blízkosti hranic ČR

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo různé oblasti, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1300 - 1300 EUR/měsíc, čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní hotel s restauraci s moderní gastronomií v blízkosti hranic hledáme 2x vyučenou šikovnou servírku či číšníka s cca 2 až 12 letou praxí, vhodné i pro pár. Pro toto místo musíte umět aktivně německy na slušné komunikativní úrovni. Ubytování je zajištěno.
Ref.č.: ID711S
Plat: od 1300€ čistého - ubytování zdarma
Region: SRN, Bamberk a okolí
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu(na přání 6)
Náplň práce / Arbeitsinhalt
. ALA cart service, obsluha hostů včetně kasírování
. bližší informace podá zaměstnavatel
. jedná se o navštěvovanou moderní restauraci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme ­/Unser Angebot
. hlavní pracovní poměr na minimálně 1 rok
. dobré platové ohodnocení s možností růstu
. ubytování a stravu
. možnost zdokonalení se v jazyce
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 anebo +420234221234 pevná linka. bartlett.cz.
Uveďte prosím referenční číslo nabídky:dle propozice ID497

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

krásný hotel s vynikající restaurací v blízkosti hranic s ČR, pracovní smlouva na HPP, ubytování samozřejmostí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost z obsluhy podmínkou
- německý jazyk na komunikativní aktivní úrovni
- osobní pohovor je možné domluvit, jinak bude platit domluvený nástup (dle Vašich možností)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1452894  Dátum zverejnenia: 11.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1300 EUR/měsíc, čistého