Pomocné servírky s NJ, 1900€ čistá mzda

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hattenheim, Eltville, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2500€ včetně příplatků za práci o víkendech a přesčasů, čistá mzda 1900€ (zsm 10,5)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro novou rušnou restauraci s výhledem na řeku Rýn hledáme 2 šikovné a usměvavé pracovníky pro kontakt s hostem, ukklízení ze stolů ( restaurace plus venkovní zahrádka) pro nástup v3. měsíci tohoto roku. Vyučení v oboru číšník-servírka není zapotřebí. Společnost provozuje dva čtyřhvězdičkové hotely ve stejném městě a je zde i česko-slovenský kolektiv. Ubytování je samozřejmostí.
Č
POZICE : POMOCNÁ SERVÍRKA - (pouze obsluha a priprava, bez kasírování)
Plat: vyděláte si, možno běžn i 1900€ čistého, plus tipy od hostů
Ubytování: personální ubytování, (včetně pračky, možnosti internetu dle domluvy) samostatné či společné.
Nástup: ideálně k 15.3.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o kvalitního zaměstnavatele
- restauraci na nejlepším možném místě
- výborný česko-slovenský kolektiv
- pracovní smlouva přímo od zaměstnavatele
- Zdravotní a sociální pojištění, ubytování v místě pracoviště

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. 00420 608769029 Uvádějte prosím ID376 . V okolí či jinde v Německu evidujeme aktuální podobné posty. Stačí zaslat CV, domluvíme se na nejvhodnější nabídce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

jeden z nejproslavenějších a nejznámějších hotelů v danné oblasti v tomto případě s novou restauraci, která se otevřela minulý rok.. Konání velikých akcích, zázemí čtyřhvězdičkového hotelu v krásné oblasti u Rýna.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota, otevřenost, optimismus, pracovitost, loajálnost
- kladný vztah ke zákazníkovi
- neměcký jazyk na úrovni dorozumění se s hostem
- alespoň částečnou praxi v pozici servírka-číšník

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1412909  Dátum zverejnenia: 9.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500€ včetně příplatků za práci o víkendech a přesčasů, čistá mzda 1900€ (zsm 10,5)