Vrchní číšník k 15.3.2017, bei Wiesbaden

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
okolí Wiesbadenu, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
15.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
1890 - 2200 EUR/měsíc, + 10% z tržby, plus vlastní tipy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro kvalitni restauraci západně od Frankfurtu n.M. hledáme zkušenou vrchní servírku s aktivní němčinou. Jedná se o velmi zajímavou pracovní nabídku /nejenom finančně/ u kvalitního zaměstnavatele. Rušný provoz tvořen a la cart restaurací , středně velkou zahrádkou a dále častými akcemi až do 900 osob!

Podnik se proslavil především vinařstvím a těší se velkému zájmu firemní klientely.
Plat: velmi dobrý (hrubá mzda, +10% z tržby !!!+ skvělé spropitné!
Ubytování: personální vilka s praním, internetem za minimalni poplatek
Strava: zajištěna i během pracovního volna
Nástup: k 1.3 či 15.3.2017

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na trvalý a dlouhodobý pracovní poměr
- zázemí kvalitního a proslaveného podniku
- spolupráce v spíše česko-slovenského kolektivu
- Zdravotní a sociální pojištění, strava a především ubytování v místě pracoviště

Informace o náboru

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni
* zdravotní a sociální pojištění jsou samozřejmostí

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 , BARTLETT.cz. Uvádějte prosím ID377

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Podnik se proslavil především vinařstvím, cateringem a těší se velkému zájmu firemní klientely. Očekávejte moderní gastronomii. Akce pro 200- 300 hostů. Někdy i pro více.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomie - obsluha

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru či hotelová škola podmínkou
- neměcký jazyk na aktivní úrovni
- dostatečná praxe a zkušenosti ze stejné pozice podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1412904  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1890 - 2200 EUR/měsíc, + 10% z tržby, plus vlastní tipy