Kuchař - Strassburg/Kehl, hotel

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kehl-Strassbourg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 2000 EUR/měsíc, 5 nebo 6 dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro kvalitní restauraci s francouzsko-německou kuchyní v nádherném městě KEHL (hned vedle Strassburgu) hledáme 1 kuchaře, který umí buď francouzsky anebo alespoň italsky. Němčina není podmínkou. Pokud se zajímáte o mezinárodní kuchyni, máte minimálně 3 roky zkušeností a jste kolektivní máte velkou šanci na získání tohoto místa. Francouzský majitel (vlastní další 3 restaurace) Jedná se o práci na dlouhotrvající spolupráci a hlavní pracovní poměr.
Plat: dle zkušeností , bude před nástupem upřesněn
Region: Baden Württemberg, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 8 -9 hodin, 5 nebo 6 dnů v týdnu
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem anebo si je můžete prohlédnout na našem firemním webu.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky dle zkušeností
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání - kvalitní zaměstnavatel
* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.ID511

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařské

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozicí na kterou se hlásíte
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- možnost zůstat rovnou v podniku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1302473  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2000 EUR/měsíc, 5 nebo 6 dnů v týdnu