2 xServírka-číšník - Freiburg, pěkné místo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Baden Württemberg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1350 € za 6 dnů, plus tipy, ubyt.zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro restauraci na Rýně v jižním cípku SRN hledáme zkušenějšího číšníka-servírku s aktivní znalostí němčiny. Nástup možný dle domluvy i ihned. Jedná se o rušnou restauraci. Kvalitní pracovní nabídka pro pracovité lidi. Apparmant s pračkou je pro Vás zdarma k dispozici.
Větší restaurace, přes léto zahrádka, od roku 2016 pak nově další hotel a možnost přestupu v rámci stejného zaměstnavatele. Celkově teplé a příjemné pracovní místo u úspěšného zaměstnavatele.
Ref.č.: ID367s
Plat: 1350 € za 6 dnů, plus tipy, ubyt.zdarma
Oblast: SRN, Baden Württemberg
Ubytování: zajištěno, poskytnuto zdarma
Nástup: od ihned
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* můžeme nabídnout dalších několik podobných pracovních nabídek z celého Německa

Zaměstnanecké výhody, benefity

. ala cart obsluha, obsluha zahrádky
. běžná práce servírky v restauraci spojená s kasírováním
. debarras, úklid, hodně obsluhy, hodně úsměvů, respektu k zákazníkovi

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 . www.bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

FOTKY Z RESTAURACE DOPOŠLEME EMAILEM.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost s obsluhou nutností
- německý jazyk na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1232768  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350 € za 6 dnů, plus tipy, ubyt.zdarma