Programátor moderných web aplikácii

bart.sk s.r.o.

Miesto práce
Táborská 8, Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako programátor moderných webových aplikácií budeš pracovať s novými technológiami, ktoré prinášajú návštevníkom webu úplne nové zážitky z jeho používania.

1. Sme tím 30+ nadšených ľudí, ktorých baví moderný web a vzdelávajú sa navzájom medzi sebou.

2. Práca na výnimočných weboch, ktoré používajú tísíce ľudí na svete.

3. Skvelá partia ľudí a neformálne vzťahy.

4. HW pre prácu podľa vlastného výberu.

5. Motivujúce projektové odmeny.

6. Jednoduché dohadovanie neštandardných situácii.

7. Minimum papierovania, firemných nariadení a výkazov.

8. Používame agilný spôsob vývoja.

9. Otvorená a priama komunikácia.

Životopisy aj s ukážkami Vašich prác zasielajte prosím na email pridajsa@bart.sk. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - základy

Počítačové znalosti - programátor

XHTML - expert
CSS - expert
JavaScript - pokročilý
AJAX - pokročilý
PHP - základy
MySQL - základy
XML - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Zanietenie pre moderný web a pravidelné vzdelávanie.
2. Vášeň pre pochopenie správania sa používateľov.
3. Schopnosť spolupracovať s dizajnérmi na vývoji nových "zážitkov".
4. Záujem o nové technológie a trendy.
5. Snaha robiť veci najlepšie ako sa dá.

Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie.

Zameriavame sa na vývoj webových aplikácií a inteligentných ecommerce riešení, ktoré dokážu analyzovať a samostatne predpovedať správanie sa ich návštevníkov.

Snažíme sa robiť veci ako najlepšie vieme a našou prácou prinášame nové zážitky pre používateľov našich webov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Táborská 8
040 01 Košice
ID: 457024   Dátum zverejnenia: 24.3.2017