Web programátor

bart.sk s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
v závislostí od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o programovanie webových stránok a aplikácii ? Máš za sebou aj samostatný jednoduchší projekt ? Skúsil si už pracovať s nejakým Frameworkom alebo Open Source systémom (WordPress, Drupal, Magento a pod.) ? Obzeráš sa po novej príležitosti a chceš poznať nové webové technológie ?

Pridaj sa k nám a pracuj na moderných webových aplikáciach a využi technológie, ktoré prinášajú návštevníkom webu úplne nové zážitky z jeho používania.

Na našom webe (https://www.bart.sk/pripadove-studie) si pozri ako navrhujeme dizajn, programujeme, tvoríme eshopy, web prezentácie a aplikácie.

- výnimočné projekty, ktoré používajú tísíce ľudí na svete
- príjemné a neformálne pracovné prostredie
- motivujúce projektové odmeny
- možnosť špecializovať sa len na vybrané časti webových technológii
- vzdelávanie aj prostredníctvom školení a workshopov
- systematická práca v zmysle jednoznačne zadefinovaných zadaní
- používame agilný spôsob vývoja
- spolupráca s ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty
- otvorená a priama komunikácia
- HW pre prácu podľa vlastného výberu

Neprehliadni náš blog (https://blog.bart.sk) a dozvieš sa niečo viac z nášho zákulisia.

Životopis aj s ukážkami Vašich prác zasielajte prosím na email pridajsa@bart.sk. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - základy

Počítačové znalosti - programátor

XHTML - pokročilý
CSS - pokročilý
AJAX - základy
PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
PostgreSQL - základy
XML - základy
JavaScript - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame záujem neustále sa vzdelávať v oblasti webových technológii a vyžadujeme základnú znalosť objektovo orientovaného programovania. Oceníme snahu robiť veci najlepšie ako sa dá.

Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie.

Zameriavame sa na vývoj webových aplikácií a inteligentných ecommerce riešení, ktoré dokážu analyzovať a samostatne predpovedať správanie sa ich návštevníkov.

Snažíme sa robiť veci ako najlepšie vieme a našou prácou prinášame nové zážitky pre používateľov našich webov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Táborská 8
040 01 Košice

Kontakt

ID: 2053119   Dátum zverejnenia: 18.5.2017