Sklár

BARON SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Baron SK s.r.o. hľadá do svojich radov nového kolegu. Náplňou práce je:
- práca so sklom (komplet výroba a montáž na mieru)
- meranie zákazok (náčrt zákazky, základy v oblasti stvebníctva).

Ponúkame stálu prácu na trvalý pracovný pomer v malom kolektíve, práca v novom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca : pracovitosť, kolegialita, prax minimálne 1 rok, manuálna zručnosť, technické myslenie, dobrý zdravotný stav.

Bližšie informácie upresníme pri osobnom stretnutí. V prípade záujmu posielajte Vaše životopisy s telefónnym číslom aj s fotografiou na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

BARON SK je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku so zameraním na sklenársku výrobu na mieru a predaj hotových výrobkov zo skla na územií SR, ale aj v zahraničí.
ID: 3080481  Dátum zverejnenia: 30.5.2017