Sales manager (z14473)

Barlett & Cenbright

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre nášho klienta Pears Health Cyber Slovakia s.r.o. hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu s veľmi dobrou sebaprezentáciou, výbornými komunikačnými schopnosťami a kladným vzťahom k digitálnym technológiám pre rozvoj obchodných aktivít v oblasti farmácie SALES MANAGER

Náplň práce:
Cieľom je získavať nových zákazníkov z oblasti farmácie pre využívanie digitálnych komunikačných nástrojov spoločnosti Pears Health Cyber
Plnenie stanovených cieľov predaja na určených trhoch
Pravidelná analýza, reporting a plánovanie obchodných aktivít
Dlhodobá pravidelná spolupráca so získanými zákazníkmi
Pravidelná komunikácia s ostatnými členmi obchodného týmu
Úzka spolupráca s realizačným týmom
Podieľanie sa na testovaní a vývoji nových obchodných produktov

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ponúkame:
Možnosť stabilného a dlhodobého zamestnania vrátane kariérneho rastu
Benefity spoločnosti
Možnosť práce na home office
Miesto výkonu práce: Bratislava (pohovor bude prebiehať v Prahe)
Nástup: január 2015

Informace o náboru

V prípade záujmu zašlete Váš životopis spolu s motivačným listom na e-mail: [email protected], ďalšie informácie prípadne na tel.: +420 724 600 779, 724 600 705

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pre nášho klienta Pears Health Cyber Slovakia s.r.o. hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Min. SŠ vzdelanie
Dobrá znalosť AJ
Preukázateľné výborné výsledky doterajších obchodných aktivít, oblasť farmácie veľkou výhodou
Nadšenie pre nové digitálne komunikačné nástroje a technológie
Vysoká vnútorná motivácia aj v prípade neúspechu
Schopnosť dotiahnuť veci do konca, analytické myslenie, plánovanie a organizácia aktivít
Ochota cestovať a ďalej sa vzdelávať

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1986113  Dátum zverejnenia: 20.1.2015