Kuchař/kuchařka (Z18453)

Barlett & Cenbright

Místo práce
Žilinský kraj, Trenčianský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší lázeňská společnost na Moravě, Lázně Luhačovice, a.s.,

hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici: kuchař/kuchařka.

Jedná se o směnný provoz včetně sobot, nedělí a svátku.

Nástup: ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- celoroční práci na plný úvazek
- náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč (nárok na výplatu po uplynutí 3 měsíců od nástupu)
- možnost ubytování
- možnost naučit se připravovat široké spektrum dietních jídel pro dospělou i dětskou klientelu
- možnost získaní a prohlubování znalostí kulinárské gastronomie pod vedením špičkových kuchařů z Asociace hotelu a restaurací ČR, jejíž je naše společnost členem
- možnost aktivně se podílet na přípravě banketu, recepcí či podobných špičkových kulinářských akcí
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, zvýhodněnou výměnnou rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výrocích apod.)

Informace o náboru

Strukturované životopisy přijímá a informace poskytne personální manažerka
Ing. Martina Balážová, tel. c.: 577 682 204, [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- vyučení v oboru s praxí v teplé kuchyni min. 3 roky
- znalost studené a minutkové kuchyně
- předpoklady pro týmovou spolupráci
- profesionální přístup, samostatnost
- praxe v podobném typu zařízení výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1889574  Dátum zverejnenia: 6.10.2014