Kuchár/ka, Pomocná sila do kuchyne

Barkad s.r.o.

Miesto práce
Bratislava Stare Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame peknú veľkú reštauráciu vyššej triedy v centre Bratislavy, a preto hľadáme nie len zamestnancov, ale hlavne šikovných a zodpovedných členov TEAMu, na ktorých sa môžeme spoľahnúť, ktorí budú vždy milí voči zákazníkom a spolu s nami budú budovať meno našej reštaurácie. Hľadáme ľudí, ktorí vedia za všetkých okolností udržiavať príjemný, pozitívny a profesionálny prístup.

Kuchár
Príprava jedál a pokrmov podľa potreby reštaurácie.
Tvorba menu a kalkulácií.
Inventúra.
Ďalšie činnosti spojené s gastronómiou.

Pomocná sila
Obsluha umývacích zariadení a pomoc pri príprave jedál.

Nadpriemerné platové ohodnotenie (fixný plat + prepitné).
Práca v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania členov nášho tímu.
Možnosť kariérneho rastu až do manažmentu spoločnosti.
Pracuje pracovná doba sa určí v dohladnej dobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť prevádzkujúca reštauráciu a lounge club v centre Bratislavy.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3028784  Dátum zverejnenia: 14.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou