Forbes Slovensko hľadá full-time manažéra predplatného a predaja

Barecz & Conrad Media s.r.o.

Miesto práce
Jarabinková 8A, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného a zodpovedného človeka, ktorý bude manažovať novozavedený predplatiteľský systém, starať sa o existujúcich aj nových zákazníkov a poskytovať im zákaznícku podporu prostredníctvom emailov a telefonátov. Tvojou úlohou taktiež bude pripravovať databázy a štatistiky predaja a spolupracovať s digitálnym oddelením na úpravách v rámci webu a softvéru. V neposlednom rade budeš pripravovať pre nových aj existujúcich zákazníkov kampane, a to v koordinácii s naším marketingovým oddelením.

V našom tíme dostaneš príležitosť posúvať vpred značku s viac ako desaťročnou tradíciou na slovenskom trhu a možnosť zlepšovať zákaznícku skúsenosť s produktami Forbes.

Práca zahŕňa:

  • zákaznícky servis pre nových aj existujúcich predplatiteľov,
  • oslovovanie zákazníkov, ktorí nepredĺžili svoje predplatné,
  • príprava databáz pre distribúciu,
  • vybavovanie objednávok do zahraničia,
  • správa eshopu a predplatiteľského systému,
  • príprava predplatiteľských kampaní v spolupráci s ecommerce špecialistom a marketingovým oddelením,
  • príprava newsletterov pre predplatiteľov,
  • príprava štatistík,
  • spolupráca s digitálnym oddelením,
  • reklamácie,
  • napĺňanie stanovených cieľov vydavateľstva.

  • Priateľské a dynamické pracovné prostredie.
  • Prácu pre prestížnu značku a spoluvytváranie mediálneho lovebrandu.
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočne vykonávať prácu z domu.
  • Podporu tvojich iniciatív a nápadov – kreativite sa u nás medze takmer nekladú.
  • Možnosť zúčastňovať sa na Forbes podujatiach a stretnúť inšpiratívnych a zaujímavých ľudí, o ktorých píšeme.
  • Rôzne benefity – kurzy, masáže, Multisport karta, neobmedzený prísun kofeínu.
  • Priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov.
  • Možnosť využívať firemné auto aj na súkromné účely.
  • Lístky do Slovenskej filharmónie.
  • Prístup ku knihám z vydavateľstva barecz & conrad books.
  • Zážitkové teambuildingy.

Svoj životopis a motivačný list pošlite na [email protected]. Ozveme sa len vybraným kandidátom, a to najneskôr do 11. 4. 2024. Nástup podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

  • predchádzajúca práca na podobnej alebo rovnakej pozícii,
  • technické zručnosti,
  • skúsenosť so zákazníckym servisom veľkou výhodou,
  • komunikatívnosť a príjemne vystupovanie,
  • kolektívny duch a tímovosť,
  • lojalita,
  • schopnosť rýchlo sa rozhodovať,
  • analytické myslenie a precíznosť,
  • odolnosť voči stresu,
  • zodpovednosť a samostatnosť.

Vydavateľstvo Forbes Slovensko

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4784950  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac