Špecialista rozvozu (BA) - Pridajte sa k nášmu tímu a pomáhajte nám zabezpečovať rýchle doručenie tovaru.

BÁRDI AUTO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
970 EUR/mesiac970Eur + príplatky za soboty a prémie až do výšky 180Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ti šoférovanie ide ako po masle a deň bez jazdenia si nevieš ani predstaviť, tak sa k nám pridaj a staň sa súčasťou našej BÁRDI AUTO rodiny! U nás budeš:

- Rozvážať náhradné diely a príslušenstvo pre automobily a motocykle priamo ku zákazníkom.

- Komunikovať s našimi zákazníkmi a zabezpečovať včasné doručenie tovaru v požadovanej kvalite.

- Pracovať s hotovosťou a starostlivo zodpovedať za finančné transakcie.

- Zastupovať našu spoločnosť a reprezentovať ju pri zákazníkoch.

- Pracovať na 1 zmenu od pondelka do piatku v rozmedzí od 7:30 - 17:30 a 2 soboty v rámci mesiaca od 8:00 do 13:00 (sobota je preplácaná ako nadčas).

Pridaj sa k nám a začni robiť to, čo ťa baví!

- Pridajte sa k nášmu tímu a získajte zázemie a stabilitu medzinárodnej spoločnosti.

- Využite naše odborné zaškolenie a zlepšite svoje schopnosti v oblasti rozvozu tovaru.

- Odmeňujeme vašu prácu motivačným mzdovým ohodnotením a zaujímavým bonusovým programom.

- Umožníme vám kariérny rast a poskytneme vám príležitosť stať sa skutočným odborníkom v oblasti náhradných dielov

- Navyše vám ponúkame zľavy na zamestnanecké nákupy a ďalšie benefity, aby sme vám uľahčili život aj mimo práce.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov spoločnosťou BÁRDI AUTO SLOVAKIA, s.r.o. pre účely výberového konania.
Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikuješ dobre a máš príjemný prejav

- Si flexibilný, zodpovedný a samostatný typ

- Skúsenosť s rozvozom tovaru by bola super

- Máš vodičský preukaz skupiny B

- Vynikáš v organizácii a si skvelý vodič

- Zvládaš pracovať pod tlakom a si schopný riešiť problémy

Tak neváhaj a pošli si svoj životopis čo najskôr!

Spoločnosť BÁRDI AUTO má viac ako 100-ročnú históriu a patrí medzi najstaršie spoločnosti pôsobiace v oblasti náhradných dielov v Európe.

BÁRDI AUTO Slovakia, pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000, aktuálne poskytuje svoje služby prostredníctvom 11 pobočiek roztrúsených po celom území Slovenska. Nájdete u nás široký sortiment náhradných dielov na osobné/nákladné automobily či motocykle.

Práca v našej spoločnosti je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj, k čomu nám pomáha inšpirujúce pracovné prostredie a tím talentovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Barabášová
E-mail: poslať životopis
ID: 4766903  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac