Elektronik pre malovýrobu senzorov (Ref. č.: 20161105)

BARANI DESIGN, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
05.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba inovatívnych senzorov zameraná na precíznosť, ktorá ponúka široký záber skúseností od výroby prototypov až po malovýrobné série.

Ideálny kandidát:
- je dôsledný, spoľahlivý a precízny,
- schopný sa maximálne koncentrovať,
- má kritické a analytické myslenie,
- má vzťah k elektronike a prax v mikroelektronike (osadzovanie DPS, úpravy DPS, práca s osciloskopom).

Pozícia si vyžaduje neustálu komunikáciu s ostanými členmi úzkeho tímu.

Staňte sa jedným z kľúčových členov tímu spoločnosti BARANI DESIGN, s.r.o. vyvíjajúcou špičkové senzorické zariadenia. Prejdete si celým vývojovým cyklom od konceptualizácie, cez návrh prototypov, až po výrobu a testovanie produktov. Našu prácu oceňujú zákazníci aj užívatelia po celom svete. Hľadáme ľudí s nadšením, entuziazmom, motiváciou profesionálne rásť a vytvárať niečo nové a výnimočné.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Precíznosť
• Dôslednosť
• Schopnosť sa rýchlo učiť
• Zmysel pre detail

BARANI DESIGN, s.r.o. divízia v Púchove poskytuje elektrotechnické a personálne služby v Nemecku.
V technologickej prevádzke BARANI DESIGN, s.r.o. v Bratislave vyvíjame špičkové a inovatívne meteorologické senzory pre celosvetový trh. Produkty sú kombináciou rôznorodých technológií od bezdrôtových systémov, mechatronických senzorov až po hostované webové a cloudové aplikácie pre vizualizáciu a analýzu dát pomocou systémov umelej inteligencie.

Dubová 495/11
031 04 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: B.S. Jan Barani
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2799999   Dátum zverejnenia: 9.11.2016