Obchodný konzultant

BARANI DESIGN Technologies s. r. o.

Miesto práce
Dvory 1932, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zahraničnými klientmi – každodenná komunikácia v nemeckom jazyku
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na nové projekty, nadväzovanie nových obchodných vzťahov a oslovovanie nových klientov
- starostlivosť o existujúcich klientov
- účasť na pracovných cestách do zahraničia
- aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu, resp. s kolegami na iných pobočkách spoločnosti
- komunikácia so zazmluvnenými pracovníkmi, informovanie zainteresovaných pracovníkov o nových projektoch, dohľad nad vykonanými prácami na projektoch
- vyhľadávanie pracovníkov na rôzne pracovné pozície
- samostatné realizovanie výberových konaní podľa požiadaviek klienta

- perspektívne zamestnanie v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť ďalšieho profesijného a osobného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie podľa skúseností a schopností kandidáta
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť ďalších školení a jazykových kurzov

Váš profil (životopis) posielajte cez portál profesia alebo emailom na: [email protected]
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka podmienkou, anglický jazyk výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, práca v kolektíve
- vynikajúce prezentačné a komunikačné schopnosti
- ochota cestovať
- prax v oblasti ľudských zdrojov a personalistiky výhodou, nie podmienkou
- orientácia v pracovnom práve výhodou

BARANI DESIGN Technologies s. r. o. je spoločnosť so sídlom v Bratislave zameraná na vývoj a výrobu profesionálnych meteorologických senzorov a meteorologických zariadení. Sme aktívni na všetkých kontinentoch vo viac ako sto krajinách sveta a hrdí na náš vlastný vývoj najmodernejších riešení na monitorovanie počasia a klimatických zmien. Aktívne podporujeme mestá, organizácie ako UNESCO, ako aj poľnohospodárov pri optimalizácii ich produkcie a zároveň zabezpečujeme, aby udržateľnosť zostala jadrom nášho poslania. Zaujalo Vás, čo robíme? Budeme radi, ak sa nám ozvete! Neváhajte a pošlite nám svoj životopis bez ohľadu na to, či máte technické vzdelanie alebo nie! Sme pripravení poskytnúť Vám poradenstvo a kvalitné zaškolenie, i keď nemáte v obore skúsenosti. Všetko, čo potrebujete, je ochota učiť sa a my Vás budeme podporovať pri každom kroku. Pridajte sa k nám pri formovaní lepšej budúcnosti, v ktorej presné informácie o počasí a globálny obchod idú ruka v ruke!
ID: 2342501  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou