Analytik / Meteorológ

BARANI DESIGN Technologies s. r. o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého dynamického človeka so znalosťami meteorológie, ktorý je schopný pripravovať odborné analýzy.

Základné predpoklady:
- absolvent vysokej školy so zameraním na meteorológiu, klimatológiu
- prípadne študent posledného ročníka
- mladý dynamický človek s analytickým myslením
- zameraný na výsledky
- flexibilita v pracovnej dobe

- nadštandardné platové podmienky, prípadne iné motivačné ohodnotenie
- zaujímavá práca umožňujúca sebarealizáciu
- dlhodobý pracovný vzťah
- práca z domu (home office) z akéhokoľvek miesta v SR
- pracovný notebook (popr. iné vybavenie)
- flexibilná pracovná doba (podľa vopred stanovenej dohody)

Prosíme zasielať životopisy na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Meteorológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť a záujem učiť sa nové veci.
Silné analytické myslenie.
Dôslednosť.
Orientácia na výsledky.
Komunikatívnosť.
Proaktivita a pracovitosť.

BARANI DESIGN Technologies s. r. o. je spoločnosť so sídlom v Bratislave zameraná na vývoj a výrobu profesionálnych meteorologických senzorov a meteorologických zariadení. Sme aktívni na všetkých kontinentoch vo viac ako sto krajinách sveta a hrdí na náš vlastný vývoj najmodernejších riešení na monitorovanie počasia a klimatických zmien. Aktívne podporujeme mestá, organizácie ako UNESCO, ako aj poľnohospodárov pri optimalizácii ich produkcie a zároveň zabezpečujeme, aby udržateľnosť zostala jadrom nášho poslania. Zaujalo Vás, čo robíme? Budeme radi, ak sa nám ozvete! Neváhajte a pošlite nám svoj životopis bez ohľadu na to, či máte technické vzdelanie alebo nie! Sme pripravení poskytnúť Vám poradenstvo a kvalitné zaškolenie, i keď nemáte v obore skúsenosti. Všetko, čo potrebujete, je ochota učiť sa a my Vás budeme podporovať pri každom kroku. Pridajte sa k nám pri formovaní lepšej budúcnosti, v ktorej presné informácie o počasí a globálny obchod idú ruka v ruke!
ID: 2077758  Dátum zverejnenia: 14.4.2015