Odborný pracovník - obrábač kovov na CNC frézach

Bär Werkzeug-und Formenbau GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu CNC FRÉZAROM, ktorí majú prax s kusovou alebo zákazkovou výrobou a ovládajú programovací systém Heidenhain.
Všeobecný opis:
Vek nad 30 rokov a prax v obore

Čo očakávame:
- Ochota pracovať v zahraničí
- Presnosť a zodpovednosť
- Niekoľkoročné skúsenosti s výrobou nástrojov, alebo konštrukciou foriem
- Niekoľkoročné skúsenosti so zákazkovou výrobou v danom obore
- Skúsenosti s programovacím systémom Heidenhain
- Vedomosti nemeckého alebo anglického jazyka

Čo ponúkame:
- Zamestannie na plný úväzok
- Zamestnanie na dobu neurčitú
- Plat podľa nemeckých noriem
- Ubytovanie zdarma (vlastný apartmán)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; CNC programátor, obrábač kovov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Firma „Bär GmbH“ je stredne veľký, rodinný podnik s dlhorčnou tradíciou.
Firma má sídlo v Renningene, blízko Stuttgartu v Nemecku a pracuje pre ňu momentálne 40 zamestancov.
Firma je na trhu už od roku 1959 a je predovšetkým známa vďaka svojim vysoko kvalitným a stabilným produktom, ako aj vďaka vlastným inovatývnym metódam v oboré, ktoré neustále zlepšuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2055844  Dátum zverejnenia: 24.3.2015